Žadeīts

Žadeīts - akmens var kļūt par īstu amuletu, talismanu, kas nes veiksmi, vai amuletu, kas dod spēku un iedvesmu grūtos brīžos. Jums tikai jāzina, kurš ir piemērots un kuram šis skaistais minerāls var tikai kaitēt, jo akmens enerģijai nevajadzētu būt spēcīgākai par tā īpašnieka enerģiju. Pēc horoskopa ir vispiemērotākais Jaunavām un Svariem, jo ​​spēj dot šajās zīmēs dzimušajiem veselo saprātu, līdzsvaru, pārliecību par sevi un gaišu nākotni, bet Mežāžiem nav ieteicams, jo tas var mazināts viņu iedzimtās garīgās spējas.

  • Mīlestības un labestības simbols.
  • Cilvēka labo īpašību simbols – taisnīguma, žēlsirdības, drosmes, gudrības, izturības, taisnīguma, vienkāršības.
  • Sarežģītās konfliktsituācijās akmens maģiskās īpašības palīdz pieņemt pareizo lēmumu, mierīgi atrisināt radušās problēmas.
  • Personīgajā dzīvē burvju akmens neitralizē negatīvās emocijas, nomierina greizsirdību, neuzticību un tieksmi pēc nepiedienīgiem darbiem.

    Žadeīts ir uzvarētāja un miera nesēja akmens, kā apgalvoja Maiji, un viņiem bija taisnība. Pat mazs amulets droši aizsargā savu īpašnieku no skaudīgiem un blēdīgiem cilvēkiem, no visa veida krāpniekiem un apmelotājiem. Ja paņemsiet to līdzi, lai noslēgtu darījumu vai parakstītu svarīgu līgumu, saspiedīsiet to dūrē un domās palūgsiet palīdzību, viss izdosies labi.


    Iepazīsties ar kristālu maģiju

    Skatīt visu