Kalnu kristāls jeb Kvarcs

Kalnu kristāls ir akmens, kuru plaši izmanto dziedniecībā. Kalnu kristālu, kas pazīstams kā "dziedināšanas meistars", iespējams ieprogrammēt jebkuram mērķim, tam arī piemīt spēja pastiprināt citu kristālu iedarbību. Īpaša veida fotogrāfijās redzams, ka, ja kristālu tur rokās, enerģijas lauka spēks palielinās divas reizes. No tā varam secināt, ka pieaug enerģija tajā ķermeņa daļā, uz kuras uzlikts šis kristāls. Kalnu kristāls stabilizē jebkuru čakru, bet, ja to uzliek uz vainaga čakras, tas padara skaidras meditēšanas vīzijas un sapņus (kristāla lodes nākotnes pareģošanai parasti izgatavo no kalnu kristāla). Kalnu kristāla gabalu vajadzētu turēt arī mājā, lai tas iedarbojas uz gaisotni ģimenē. 

 

Lielisks veids kā savā ikdienā iekļaut kristālu maģiju ir rotaslietas, dabīgo akmeņu rotas tās tu vari nesāt dažādākajos veidos, kā piemēram auskaros, rokassprādzes, kulonos un kaklarotās.

Dabīgo akmeņu rotas ir ne tikai maģiskas, bet lieliski izskatās, rotas ar nozīmi. Tev atliek izvēlēties savu rotu, vai tie būs auskari, rokassprādzes, vai varbūt kaklarota no dabīgajiem akmeņiem.


Iepazīsties ar kristālu maģiju

Skatīt visu